A2C35S12M3
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
A2C35S12M3
A2C35S12M3
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter with Brake 1200 V 35 A 250 W Chassis Mount ACEPACK™ 2