CM400HA-24A
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CM400HA-24A
CM400HA-24A
IGBT Module Single 1200 V 400 A 2350 W Chassis Mount Module