MG10P12E1
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MG10P12E1
MG10P12E1
IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 1200 V 10 A 92 W Chassis Mount